• Fresco
Sexy Pompe de Femei Pantofi de Înaltă Copita Tocuri NEGRU ROȘU Stras Nunta, Pantofi de Cristal Piele Mary Janes Femei Pantofi Fete

Sexy Pompe de Femei Pantofi de Înaltă Copita Tocuri NEGRU ROȘU Stras Nunta, Pantofi de Cristal Piele Mary Janes Femei Pantofi Fete

RON 131.00
RON 222.44
Din mărfuri
En el almacén


Sexy Pompe de Femei Pantofi de Înaltă Copita Tocuri NEGRU ROȘU Stras Nunta, Pantofi de Cristal Piele Mary Janes Femei Pantofi Fete Inaltime Toc : 5.5 cm
toc pompe pompe pantofi femei sexy pompe pompe tocuri femei pompe negru mary jane pantofi fete mary jane pompe tocuri mary jane mary jane pentru femei pantofi pentru femei pantofi cu toc pantofi cu toc tocuri platforma pantofi de nunta de cristal stras de cristal pantofi pantofi femei pantofi pantofi doamnelor
Plata
În prezent, puteți plăti folosind Boleto, Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Maestro card de debit, Web Money și transfer bancar. Mai multe opțiuni de plată vor fi disponibile în viitor pe Aliexpress.
Transport & Livrare
Noi înțelegem cât de important este de a primi comanda dumneavoastră atunci când vă așteptați. După ce a primit plata dvs. ne va face mai devreme de expediere pentru tine cel mai scurt timp. În general, vom face transport gratuit prin CHINA POST AIR MAIL, care va dura aproximativ 20-45 zile lucrătoare pentru a ajunge. Dar dacă aveți nevoie de orice alte mai repede căile de transport maritim, cum ar fi EMS, UPS, DHL sau TNT și alte modalități, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru a da noi de cotare înainte de plasarea comenzii.
Transport internațional are nevoie de o lungă perioadă de timp, ordinea de livrare, de obicei, durează de la 7 la 35 de zile sau mai mult, ne va fi închis cu grijă cele mai recente dinamic de urmărire informații. Vă mulțumim pentru răbdare. Aberatiile Cromatice
Am făcut toate eforturile pentru a afișa, cat mai precise, culorile reale ale produselor noastre on-line. Cu toate acestea, deoarece culoarea reală vezi va depinde de monitor, nu putem garanta că ecranul monitorului de orice culoare vor fi corecte. O ușoară diferență de culoare sper că o poate accepta. Elemente Lipsă Sau Incorectă A Primit
Dacă ați constatat că un element lipsește din comanda dvs., vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vom aranja o re-livrare a comenzii dvs. sau de restituire cât de repede putem.
Dacă ați constatat că ați primit un element incorect, vă rugăm să ne contactați imediat. Vom aranja o re-livrare din comanda dumneavoastră cât mai curând posibil. Întorcându-se de un Element
Este extrem de important pentru noi ca să fie complet fericit cu achiziția. Dacă nu sunteți mulțumit cu achiziția dvs. pentru orice motiv, returnați-l în termen de 7 zile de la primirea imediat pentru o restituire sau de schimb.
Ne cere să e-mail număr de urmărire și număr de ordine la Echipa noastră de Servicii Clienți după ce ați trimis pachetul. Pentru protecția dumneavoastră, vă sugerăm toate declarațiile fi trimis înapoi la noi printr-un urmărite de transport. Înainte de a se întoarce, vă rugăm să contactați Echipa noastră de Servicii Clienți în prealabil și urmați cu atenție instrucțiunile date de către aceștia.

Este mai mare decât informațiile

Dimensiunea Pantof:
3, 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Gen:
Femei
Tip De Element:
Pompe
Stil:
Moda
Materiale De Captuseala:
Lycra
Nume De Brand:
D Cavaler
Ocazie:
Nunta
Se potrivesc:
Se potrivește în adevărată mărime, ia-ti de dimensiuni normale
Tip De Închidere:
Slip-On
Inaltime Platforma:
0-3cm
Tipul Pompei:
Mary Janes
Toc De Tip:
Copita Tocuri
Branț Material:
PU
Cu Platforme:
Da
is_handmade:
Da
Forma De Deget:
Rotund Toe
Înălțime Toc:
Mare (5-8cm)
Material De Sus:
Piele De Brevet
Material De Talpa:
Cauciuc
Element De Moda:
Cristal
Sezon:
Primavara/Toamna
Numărul De Model:
G91
culoare:
negru,rosu,alb
EUR:
33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43
Înălțime Toc:
5.5 cm
toc pompe:
pompe de femei pantofi
sexy pompe:
pompe tocuri femei
pompe negru:
mary jane pantofi fete
mary jane pompe:
mary jane tocuri
femei pantofi mary janes:
pantofi femei cu toc
pantofi cu toc:
tocuri platforma
pantofi de nunta de cristal:
stras de cristal pantofi

Produse din categorie